2012. január 29., vasárnap

Arlene

Készült egy új medál :) nem ilyennek indult, de a három üveggyöngy színe nagyon megtetszett, a többi pedig jött magától.

2012. január 1., vasárnap

Pompa/ Splendour

Azt hiszem, egészen megtáltosodtam. Az agyam állandóan a színek kombinálásán jár, és azon, mit, hogyan kéne varrni. Legújabb két kreációm következik. A zöld 1 hétig forgott az agytekervényeim között, míg nekifogtam, a lila elsőre is megvolt:
Madame Ange

És Lilian