Készült egy új medál :) nem ilyennek indult, de a három üveggyöngy színe nagyon megtetszett, a többi pedig jött magától.
2012. január 29., vasárnap
2012. január 1., vasárnap
Pompa/ Splendour
Azt hiszem, egészen megtáltosodtam. Az agyam állandóan a színek kombinálásán jár, és azon, mit, hogyan kéne varrni. Legújabb két kreációm következik. A zöld 1 hétig forgott az agytekervényeim között, míg nekifogtam, a lila elsőre is megvolt:
Madame Ange
És Lilian
Madame Ange
És Lilian
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)


