2011. október 6., csütörtök

Miss Madge barátnője/A friend of Miss Madge

Mikor elkészült a Miss Madge, bevallom, annyira tetszett, hogy úgy gondoltam, megtartom. Aztán felnéztem, és megláttam azt  a közel 50 nyakláncot, ami a falon lógott, és letettem róla. Eladtam, és majdnem egy évvel később, most elkészítettem a türkiz párját. Kicsit más  a dizájn, de az elgondolás ugyanaz. Nekem ez is nagyon tetszik. Ti mit gondoltok?