Gondoltam csinálok eladásra egy jó kis barokkos fülönfüggőt, de annyit kínlódtam vele, a kisméretű gyöngyök és az elcsavaródó drót miatt, hogy ezt senki nem kaphatja meg!!! :) Esetleg más anyagokból kérésre gyártok, de ez az enyém, megszenvedtem érte :)
2012. február 19., vasárnap
Új hónap, új projekt/New month, new project
Újabban rózsaszín-mániám van, holott egyáltalán nem szeretem ezt a színt. Mégis, egy őrült késztetést érzek, hogy rózsaszín fülbevalókat gyártsak. Őrület :D
Fent van az összes a Meskán.
Fent van az összes a Meskán.
2012. február 4., szombat
régi új.../Some of my older pieces
Hoztam pár régi ékszert, amit már elvittek ugyan ( az első kivétel), de nagyon büszke vagyok rájuk. :)
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)










