2011. szeptember 18., vasárnap

Miss Madge

Egyik kedvenc sorozatom a Csengetett Mylord?. Megnéztük TV-ben, aztán újra. Az egyik epizódban, elmennek színházba, és a színésznő nyakában egy nagyon mutatós nyaklánc volt. ki kellett merevítenem a képet a TV-n, hogy elrohanhassak papírért. Szegény párom csak pislogott, azt hitte megbuggyantam :)
Bár az eredeti nagyobb méretű, az én nyakláncom követi a formáját, bár ezt is nórissá tettem.
Feltettem Meskára, jelentkezett is, egy kedves vevő, de kért hozzá fülbevalót is. Aznap éjjel ezzel álmodtam, 3 nap múlva megvolt.

One of my favourite serials is "You rang, M'Lord?". Watched it on TV, than again on DVD. In one of the episodes, the family goes to th theatre, and Miss Madge wears a beautiful necklace, that inspired me to make a resembling piece of my own style. The customer, who bought it, asked for the matching earrings.

Ez lett az eredmény/and her is the result:

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése