Mikor elkészült a Miss Madge, bevallom, annyira tetszett, hogy úgy gondoltam, megtartom. Aztán felnéztem, és megláttam azt a közel 50 nyakláncot, ami a falon lógott, és letettem róla. Eladtam, és majdnem egy évvel később, most elkészítettem a türkiz párját. Kicsit más a dizájn, de az elgondolás ugyanaz. Nekem ez is nagyon tetszik. Ti mit gondoltok?
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése