2012. február 4., szombat

régi új.../Some of my older pieces

Hoztam pár régi ékszert, amit már elvittek ugyan ( az első kivétel), de nagyon büszke vagyok rájuk. :)
Maab szett

Pille
A tenger gyümölcsei
Zulejka

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése