Végre elkészítettem életem első réz fülbevalóit. Igaz, hogy ezek egyelőre csak az enyémek (túl vékony a rézlemez), de úgy érzem, haladok a projekttel. Kalapáltam, hevítettem és gyönyörű cseh üveggyönggyel díszítettem.
Finally finished my first brass earrings. The brass is too thin, so they remain mines, but I think the project works on the right lines. The brass has been hammered, heated for the color and I added beautiful bohemian glass beads.
Eredmény / Result:



Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése