Mindig is drótozni akartam. Untam a szokványost, rengeteg lehetőséget láttam benne, míg bele nem törött a bicskám. Az első próbálkozás után nem csak az ujjbegyeim sajogtak, de behasadt a körmöm és a szemem is majdnem odalett... :S pedig nem vagyok kétbalkezes. Csak egy :D
Minden elismerésem azoké, akik képesek órákon keresztül tekerni, és tekerni, aztán pedig tekerni.
Legelső példányom már nincs meg. szétszedtem, mert nem tetszett. Azóta másban újjászületett, de azt is szétszedtem, amíg elégedett nem lettem.
Ez a darab sem egyszerű, nem ilyennek indult, de a múzsám sűrű szárnycsapkodására ez lett belőle.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése