A neve onnan ered, hogy egyszer belemarkoltam egy tál üveggyöngybe, és ami a markomban maradt, abból lett ez a medál. csak néztem a tenyeremen ezt a sokféle rózsaszínt, és úgy döntöttem, muszáj visszaadni az élményt. Lehet, a kép nem adja vissza a valódi csillogást, de ha rásüt a nap, isteni színei vannak.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése