2011. december 14., szerda

Gyöngyhimzés/Bead embroidery

Nekifogtam gyöngyhímezni, mert úgy érzem, ebben megtaláltam a kellő szabadságot. A filc bizonyos biztonságot nyújt a formáknak és tartást. Nem törik el és válik merevvé, mint a drót, nem lazul meg a cérna, vagy szakad el, a damil sem pattan el. Itt van első két munkám, amit már elég jónak tartottam, hogy feltegyem Meskára.
Gótikus romantika:
És  a másik, Anica:
Bevallom, igazi türelemmunka, de ez a lényege, ezért csinálom.Végtelenül megnyugtat a pepecselés, közben TV-zek, zenét hallgatok, így nem unom meg egyhamar. Most a legújabb a project a karácsonyi ajándékok készítése a két anyukának, az egyik biztos gyöngyhimzéssel készül, a másikat még nem tudom. Majd kiderül, már csak a kész munkával jelentkezek.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése