2012. február 19., vasárnap

Legújabb gyöngyhimzéseim/My newest bead embroidered jewelry

Apropó: tudja valaki, hogy ezt a  szót miért kell különírni??? Az én fülemnek olyan összefüggő...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése