Gondoltam csinálok eladásra egy jó kis barokkos fülönfüggőt, de annyit kínlódtam vele, a kisméretű gyöngyök és az elcsavaródó drót miatt, hogy ezt senki nem kaphatja meg!!! :) Esetleg más anyagokból kérésre gyártok, de ez az enyém, megszenvedtem érte :)

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése