2012. március 18., vasárnap

Nyertem!!! / I won!!!

Van egy jó/rossz szokásom: mindig minden játékra jelentkezek, aztán jól megfeledkezek róluk. Így volt ez Hatvani Anna játékával is: itt de most az egyszer én is nyertem :D. Egy ideig szó szerint fél lábon ugráltam, aztán abbahagytam, és megköszöntem a lehetőséget. A nyereményemet egy ideig szerintem elzárom üveg mögé, amíg 100%-ig biztos nem leszek a végleges szerepükben, mert nagyon nagy ajándék. Már alig várom! Addig is, nézegessétek Anna munkáit, mert elmondhatatlanul gyönyörűek. :)

I have a good/bad habbit: I apply for all giveaways, than I forget about them. It happend the same last week, but this time I won this beautiful and very precious package selected by the very talented Annie Hatvani :). Can't wait to receive it, but I'm sure, i'll have to lock it for a time, until I'm not sure about the final design. I don't want to waste these treasures.

Ezt nyertem/ The treasures:

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése